Najlepsi uczniowie powiatowych szkół

Trzy dni trwało wręczanie stypendiów motywacyjnych, przyznanych przez Zarząd Powiatu Jarosławskiego uczniom z najlepszymi wynikami w nauce i wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami.

We wtorek, 8 grudnia, część wyróżnionych otrzymała je z rąk Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana i naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Lucyny Paulo. Odbywająca się w Szkole Muzycznej uroczystość była połączona ze świętem patronki Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Marii Dąbrowskiej, podczas którego odbyło się także pasowanie uczniów klas policyjnych.

Pozostali uczniowie odebrali stypendia 9 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika oraz 10 grudnia w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego.

Pełną listę uczniów, którzy otrzymali stypendia motywacyjne można znaleźć TUTAJ.

Gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom!