Droga krzyżowa ulicami Jarosławia

Doroczna droga krzyżowa, w tym roku wiodąca od cerkwi greckokatolickiej pw. Przemienienia Pańskiego do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego przeszła w piątek, 11 marca, ulicami Jarosławia.

Wzięli w niej udział metropolita przemysko-warszawski obrządku greckokatolickiego abp Eugeniusz Popowicz, ks. biskup Adam Szal, organizator – ks. prałat Andrzej Surowiec, duchowieństwo, mieszkańcy miasta, przedstawiciele służb mundurowych oraz samorządowcy, także  z Powiatu Jarosławskiego. Reprezentowali go m.in. przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Piskorz, starosta Tadeusz Chrzan i wicestarosta Józef Szkoła oraz radni powiatowi.

Fot. M. Młynarska