Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej już po raz czternasty

6 lipca 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej w Sośnicy rozegrano XIV Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej.

W zawodach wzięło udział siedem reprezentacji z Domów Pomocy Społecznej z Podkarpacia. Były to drużyny z Jarosławia, Rudy Różanieckiej, Huwnik, Sośnicy, Zgromadzenia Braci Albertynów z Przemyśla, Moszczan oraz Wysocka. Honorowy Patronat na wydarzeniem objął Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski, który ufundował puchary i nagrody dla zawodników. Jedna z trzech zwycięskich drużyn otrzymała również puchar od Bogdana Szylara, wójta gminy Radymno. Zwyciężyła zaś reprezentacja DPS w Rudzie Różanieckiej.

Jak podkreślają organizatorzy, rozgrywki co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników, integrują mieszkańców domów pomocy społecznej oraz promują aktywne formy spędzanie czasu wolnego. Podkreślają także, że zorganizowanie zawodów nie byłoby możliwe w takim wymiarze bez pomocy sponsorów, tj. Starosty Jarosławskiego, Wójta Gminy Radymno oraz firm, które w tym roku udzieliły wsparcia, czyli San-Pajda Jarosław i Mrówka Jarosław.

Info i zdj.: organizatorzy. Dziękujemy!

Kliknij aby posłuchać tekstu