Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym o wycenę wykonania usługi z zakresu stwierdzania zgonu na terenie powiatu jarosławskiego

Starosta Jarosławski, działając na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U z 2017 r., poz. 1579 z późn. zm.), art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tekst jedn. Dz. U z 2016 r., poz. 1870 z późn. zm.) oraz art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (tekst jedn. Dz. U. z 2017 r., poz. 912) ogłasza zapytanie ofertowe o wycenę wykonania usługi z zakresu stwierdzania zgonu i wystawiania karty zgonu na terenie powiatu jarosławskiego, zapraszając lekarzy oraz podmioty lecznicze niebędące przedsiębiorcą do składania ofert na świadczenie przedmiotowej usługi.

Stwierdzanie zgonu i wystawianie karty zgonu dotyczy przypadków, w których brak jest możliwości ustalenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej sprawującego opiekę medyczną nad zmarłym lub lekarza leczącego chorego w jego ostatniej chorobie odpowiadającego za stwierdzenie zgonu zgodnie z art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (tekst jedn. Dz. U. z 2017 r., poz. 912).

Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym, który po wypełnieniu i podpisaniu należy zeskanować i przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście albo przesłać listownie za pośrednictwem operatora pocztowego, posłańca lub firmy kurierskiej na adres Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 17, 37-500 Jarosław do dnia 29 września 2017 r.

Druk oferty można pobrać ze strony BIP  Starostwa Powiatowego w Jarosławiu http://www.jaroslaw.samorzady.pl/art/id/17287 lub odebrać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarosławiu w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych.
Kliknij aby posłuchać tekstu