Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Wyjątkowe inauguracje nowego roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego w ZSDGiL w Jarosławiu Inauguracja roku szkolnego w ZSDGiL w Jarosławiu
4 września, w dzień początku nowego roku szkolnego, Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski uczestniczył w dwóch, szczególnych uroczystościach: w I Liceum Ogólnokształcącym i w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Były one wyjątkowe ze względu na zmiany na stanowiskach dyrektorów, które w obydwu placówkach nastąpiły od 1 września 2017 r.

W I Liceum Ogólnokształcącym dotychczasowego dyrektora Zbigniewa Tabora zastąpiła Jolanta Moskwa, zaś w przypadku Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w miejsce Tadeusza Panka, nowym dyrektorem została Renata Tomaka-Pasternak.

Poniedziałkowe uroczystości z udziałem uczniów, grona nauczycielskiego i przedstawicieli rodziców, wyjątkowo wzruszające i emocjonujące, były zatem okazją do podziękowania dotychczasowym dyrektorom i złożenia życzeń powodzenia nowym. Oprócz starosty jarosławskiego, uczestniczyła w nich także Lucyna Paulo, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu oraz - w uroczystości w ZSDGiL - wicestarosta Józef Szkoła.
Kliknij aby posłuchać tekstu