Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Miasto partnerskie zachęca do udziału w konkursie filmowym

Pixabay/CCO Public Domain, josepMonter. Zdjęcie ilustracyjne. Pixabay/CCO Public Domain, josepMonter. Zdjęcie ilustracyjne.

W imieniu organizatorów – regionu Połock na Białorusi, którego powiat jarosławski jest partnerem – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Kręcę film”. Jest to otwarty konkurs filmów amatorskich, organizowany dla uczczenia pamięci Jurija Taricza, twórcy białoruskiego kina.

Główne celami przedsięwzięcia jest m.in.: popularyzacja kina amatorskiego, budowa międzynarodowej współpracy między partnerskimi miastami poprzez wzajemne poznawanie życia, historii i kultury naszych narodów oraz wymiana doświadczeń w rozwiązywaniu podobnych problemów.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają grupy amatorskie i osoby indywidualne bez ograniczeń wiekowych. Prace konkursowe można realizować w dowolnym gatunku w tym: dokument, klip muzyczny, animacja czy film reklamowy. Czas pracy do 20 minut, z niewielkimi różnicami.

Konkurs rozpoczął się we wrześniu 2017 r., jego koniec planowany jest 16 grudnia 2017 r. W jego trakcie (do 10 grudnia 2017 r. włącznie) miejscowy program telewizyjny "Skif" pokaże prace uczestników z interaktywnym głosowaniem widzów. Zostanie ono zorganizowane także na oficjalnej stronie gazety "Połocki wiesnik" oraz stronie https://www.0214.by/


Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystości zamknięcia konkursu, 16 grudnia 2017 r. w Połocku. Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie konkursu www.snimaukino.ru Potwierdzenie udział w realizacji tego projektu możliwe jest za pomocą poczty elektronicznej, na adres firmy telewizyjnej SKIF-POLOTSK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu oryginalne zaproszenie do udziału w konkursie

Kliknij aby posłuchać tekstu