Podsumowanie roku 2017 w Powiecie Jarosławskim

Uroczyste otwarcie "Domu pod Lipami", nowoczesnej siedziby domu dziecka, prowadzonego przez Powiat Jarosławski. Inwestorem budowy była "Nasza Fundacja" z Warszawy Uroczyste otwarcie "Domu pod Lipami", nowoczesnej siedziby domu dziecka, prowadzonego przez Powiat Jarosławski. Inwestorem budowy była "Nasza Fundacja" z Warszawy
Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wydarzeń, które wydarzyły się w roku 2017 w Powiecie Jarosławskim. Znajdą tu Państwo kilka słów o Centrum Opieki Medycznej, powiatowej oświacie i edukacji, drogach i inicjatywach prospołecznych. A to oczywiście nie wszystko.

Z całością podsumowania można zapoznać się TUTAJ Do prześledzenia jest również na profilu facebook’owym Powiatu Jarosławskiego TUTAJ Przegląd można również pobrać; jest on umieszczony w 4 częściach, w plikach .pdf, umieszczonych pod informacją, jako załączniki.