Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Stulecie odzyskania niepodległości

Rok 2018, to rok 100. lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wiele z obchodów realizowanych jest w ramach rządowego programu „Niepodległa”. Ma on łączyć różne inicjatywy organizowane z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody koordynowane są przez Biuro Programu „Niepodległa”. Dołącza do niego także Powiat Jarosławski, a szczegóły już wkrótce!

Każdy z nas może inaczej świętować niepodległość – każdego dnia 2018 roku, z najbliższymi, albo z nieznajomymi, biorąc udział w oficjalnych uroczystościach, albo organizując własne, lub po prostu… wywieszając flagę państwową. To, jak świętujemy jedną z najważniejszych rocznic w historii naszego kraju jest istotne, bo niepodległa… jest dla wszystkich. I każdy z nas jest jej częścią! Każdy z nas tworzy ją na co dzień.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w radosne świętowanie niepodległości. W spocie promującym kampanię społeczną zagrali beneficjenci programu dotacyjnego „Niepodległa”, ale w stulecie niepodległości Polski świętować może każdy, bo NIEPODLEGŁA… JEST DLA WSZYSTKICH!

 

Media

Kliknij aby posłuchać tekstu