Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Sukces ma też na imię PKS Kolping!

Kamil Dziukiewicz na zdjęciu z mikrofonem Kamil Dziukiewicz na zdjęciu z mikrofonem

Menedżer PKS-u Kolping FRAC, Kamil Dziukiewicz został wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego ds. organizacyjnych. Jarosławianin postanowił łączyć funkcje związkową oraz klubową. Zastąpił na tym stanowisku Sebastiana Jagiełowicza.

Kamil Dziukiewicz wcześniej był członkiem Zarządu PZTS, teraz objął nowe stanowisko. Będzie odpowiedzialny m.in. za promocję tenisa stołowego. - Uwielbiam nowe wyzwania. Mam już w głowie kilka pomysłów, które wcielę w życie. Jestem wielkim optymistą i już nie mogę się doczekać nowych zadań. Najpierw pokochałem tą piękną dyscyplinę jako zawodnik, później jako menedżer PKS-u Kolping FRAC Jarosław i teraz jako wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by nasza dyscyplina była coraz bardziej popularna i trafiła do jeszcze większej rzeszy kibiców w naszym kraju. – powiedział Dziukiewicz.

Jednym z przedsięwzięć, za które będzie odpowiedzialny nowy wiceprezes będzie pierwszy w historii Jarosławia mecz eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Europy. 27. marca w hali MOSiR-u biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Chorwacji.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 


 Kliknij aby posłuchać tekstu