Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

W lustrze czasu

Wspólnie z Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu przedstawiamy wirtualną wystawę "W lustrze czasu". Z jakiej okazji? Wszystko będzie wiadome, gdy zobaczycie Państwo te unikatowe zdjęcia. Wystawa pod patronatem i z życzeniami z okazji Dnia Kobiet od Tadeusza Chrzana, starosty jarosławskiego. Do obejrzenia "na żywo" zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, II piętro.

Czas nas tworzy, ale i ogranicza. Żyjemy w określonej, tylko nam danej czasoprzestrzeni. Ona determinuje każdą egzystencję, daje różne szanse i możliwości wyboru. Wpływa na nasz status, fizjonomię, zachowania i uczucia. Daje wolność w budowaniu własnej tożsamości, określa nas wobec innych.

Wybrane fotografie ukazują proces przemiany życia, od dzieciństwa, przez dojrzałość, po starość. Od nadziei i optymizmu, po nieuchronność losu.

Uwaga. W przypadku wystawy "W lustrze czasu" zdjęcia stanowią własność Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu - wszystkie prawa zastrzeżone. Publikacja publiczna fragmentów wystawy bez zgody zabroniona! Tylko i wyłącznie całość z wyraźnym podaniem źródła i autora (Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu).

 

Kliknij aby posłuchać tekstu