Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Elektroniczny Edukacyjny Przewodnik dla Gimnazjalisty

- Przed nami rekrutacja na rok szkolny 2018/2019. Wybór miejsca realizacji kolejnego etapu edukacyjnego jest ważną decyzją – tymi słowami zachęca do podjęcia nauki w jarosławskich szkołach średnich Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski. - Aby pomóc uczniom w dokonaniu trafnego wyboru przygotowaliśmy „Elektroniczny Edukacyjny Przewodnik dla Gimnazjalisty”.

Przygotowanie takiej formy przewodnika, w formie elektronicznej i wirtualnej, jest wyjściem naprzeciw zarówno oczekiwań młodych ludzi, jak również potrzebą dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.

Oczywiście liczy się nie tylko forma. Merytorycznie Przewodnik zawiera wszystkie ważne terminy rekrutacji, wzór wniosku o przyjęcie do nowej szkoły, ankietę pomocną w wyborze szkoły dla tych niezdecydowanych. Są również oferty i krótki opis wszystkich szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Jarosławski. Co ważne jest także możliwość rejestracji kandydata. A wszystko w jednym miejscu, ciekawie opracowane i podane w przejrzysty sposób.

Przewodnik dostępny jest pod adresem http://informator.starostwo.jaroslaw.pl/ jak również bezpośrednio ze strony Powiatu Jarosławskiego w zakładce „Elektroniczna oferta edukacyjna”.

I tylko do szkoły trzeba będzie uczęszczać, jak najbardziej realnie… Ale skoro będzie to ta wybrana.

Kliknij aby posłuchać tekstu