Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Podkarpacka Kronika Filmowa

Pixabay/CCO Public Domain, SweetMellowChill. Zdjęcie ilustracyjne. Pixabay/CCO Public Domain, SweetMellowChill. Zdjęcie ilustracyjne.

Podkarpacka Komisja Filmowa, działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, ogłasza konkurs na wspieranie produkcji filmowej pn. „Podkarpacka Kronika Filmowa”, edycja 2018. Łączna pula środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów filmowych wynosi 80 000 zł. Środki na realizację konkursu pochodzą z budżetu Województwa Podkarpackiego.

Celem Konkursu jest utrwalenie w postaci filmów wydarzeń, miejsc i ludzi związanych z Podkarpaciem. Konkurs służy dokumentowaniu historii, teraźniejszości i dziedzictwa kulturowego regionu. Zgłoszenia do 18 maja 2018 roku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich filmowców do zapoznania się z Regulaminem http://podkarpackiefilm.pl/pl/fundusze/podkarpacka-kronika-filmowa-2018 i udziału w konkursie! Regulamin i wniosek dostępne są również jako załączniki. Informacji w sprawie Konkursu udziela Piotr Samolewicz, Podkarpacka Komisja Filmowa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel 724-203-615


Kliknij aby posłuchać tekstu