XLVII sesja Rady Powiatu Jarosławskiego.

Zawiadamiam, że dnia 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 12.00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady XLVII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego.
Przewodniczący Rady Powiatu
Zbigniew Piskorz

Porządek obrad XLVII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego
w dniu 27 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XLVI a XLVII sesją Rady Powiatu
  5. Informacja dotycząca funkcjonowania i pracy Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Jarosławiu za rok 2017.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2018. (Projekt Nr XLVII/1)
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2018. (Projekt Nr XLVII/2)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr XLVII/3)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie sprawozdania za 2017 r. z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu z zestawieniem potrzeb w zakresie pomocy społecznej oraz efektów pracy organizatora rodzinnej pieczy zastępczej. (Projekt Nr XLVII/4)
  10. Zapoznanie się z Oceną Zasobów Pomocy Społecznej.
  11. Sprawozdania roczne z działalności Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu na terenie powiatu Jarosławskiego za 2017 rok.
  12. Interpelacje Radnych.
  13. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  14. Zakończenie obrad.