Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Komunikat dla przedsiębiorców z branży hotelarskiej i gastronomicznej

W związku z realizacją przez Powiat Jarosławski projektu „Twoje miejsca – Twoje dziedzictwo. Ziemia Jarosławska – Svidnik. Budowa nowych transgranicznych produktów turystycznych” oraz planowanym wydaniem przewodnika po szlakach turystycznych powiatu jarosławskiego oraz miasta Svidnik zapraszamy zainteresowane przedsiębiorstwa z branży hotelarskiej oraz gastronomicznej z terenu powiatu jarosławskiego oraz miasta Svidnika do przesyłania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. danych kontaktowych w celu umieszczenia ich w przewodniku. Dane należy przesłać najpóźniej do 24 grudnia 2018 r. Umieszczenie informacji w przewodniku jest całkowicie bezpłatne.

Szlaki, które zostaną umieszczone w przewodniku:

1. Szlak Wielokulturowy,

2. Szlak Wielkich Wydarzeń Historycznych,

3. Szlak Ziemiański,

4. Szlak Kultury Mieszczańskiej,

5. Szlak Dziedzictwa Zapomnianego.

Więcej o projekcie na stronie http://starostwo.jaroslaw.pl/fundusze/itemlist/category/78-twoje-miejsca-twoje-dziedzictwo-ziemia-jaroslawska-svidnik-budowa-nowych-transgranicznych-produktow-turystycznych

„Twoje miejsca – Twoje dziedzictwo. Ziemia Jarosławska – Svidnik. Budowa nowych transgranicznych produktów turystycznych”

logotypy

 

Kliknij aby posłuchać tekstu