Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Przyłącz się, liczy się każdy oddech.

Powiat Jarosławski planuje dużą akcję już na początku nowego roku. Będziemy profesjonalnie monitorować zanieczyszczenia atmosfery. Zostanie też przeprowadzona bezpłatna akcja profilaktyczna! Szczegóły poniżej:

W poniedziałek 14 stycznia, Jarosław w ramach kampanii społecznej Polskiej Spółki Gazownictwa pod hasłem „PRZYŁĄCZ SIĘ, LICZY SIĘ KAŻDY ODDECH” otrzyma profesjonalne urządzenie do pomiaru zanieczyszczeń atmosfery, a mieszkańcy będą mogli bezpłatnie zrobić spirometryczne badania płuc.

Bezpłatne badanie płuc będzie się odbywać w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 17 , w godz. od 9.00 do 15.00.

Aby wziąć udział w badaniu należy zarejestrować się na spirometria.erecepcja.com Od początku tego tygodnia, za pośrednictwem profilu Powiatu na facebook'u zarejestrowało się już kilkadziesiąt osób. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Tego dnia, również w Starostwie Powiatowym, od 9.00 do 15.00, będą dyżurowali eksperci Polskiej Spółki Gazownictwa, którzy powiedzą jak bezpłatnie aktywować nieczynne przyłącze gazowe i pomogą wypełnić wnioski o przyłączenie do sieci.

Kliknij aby posłuchać tekstu