Obrady 4. sesji Rady Powiatu Jarosławskiego

Obrady kolejnej sesji Rady Powiatu rozpoczęło złożenie przysięgi przez Grażynę Sochę, która została radną w miejsce Krzysztofa Pacuły, który zrezygnował ze swojego mandatu. Radni podczas sesji, która odbyła się 31 stycznia, przyjęli również plan pracy Rady Powiatu i Komisji Stałych Rady na 2019 rok.

Radni mieli również m.in. okazję zapoznać się ze stanem bezpieczeństwa na terenie powiatu jarosławskiego. Raport w tej sprawie przygotował komendant powiatowy policji. Przyjęli również sprawozdania  Starosty Jarosławskiego z prac Komisji Bezpieczeństwa i Porządku działającej przy Staroście Jarosławskim za 2018 r. oraz podjęli uchwałę w sprawie oceny stanu zabezpieczenia przeciwpowodziowego powiatu jarosławskiego za 2018 r.