Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

VIII Festiwal Piosenki Religijnej "Któż jak Bóg".

Radość jest jednym z owoców działania Ducha św. w nas. W roku duszpasterskim, którego hasło brzmi „W mocy Bożego Ducha” otwarci na Jego działanie, przemieniani Jego mocą, ciesząc się owocami działania, nieśmy Bożą radość innym. Nasze uczestnictwo w festiwalu niech będzie takim niesieniem i dzieleniem się Bożą radością.

VIII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”. będzie w dwóch terminach i miejscach:

8 czerwca 2019 r. - Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Sobocie koło Lwówka Śląskiego (diecezja legnicka)

15 czerwca 2019 r. – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa przy Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei w Tuligłowach między Jarosławem a Przemyślem, gmina Rokietnica (diecezja przemyska)

Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: soliści, schole i zespoły wokalno - instrumentalne.

Zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać i grać, na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to wskazują sens i cel naszego życia.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do wtorku 28 maja 2019 r. Liczy się kolejność zgłoszeń. Więcej informacji, Regulamin i Karta zgłoszenia na stronie: www.wcredo.eu Kontakt: ks. Zbigniew Pajor CSMA, Tuligłowy 133, 37-562 Rokietnica, tel. 16 622 13 84, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Informacja w imieniu wszystkich współorganizatorów ks. Zbigniew Pajor CSMA

Kliknij aby posłuchać tekstu