"Bene Meritus" dla starosty Tadeusza Chrzana!

Starosta jarosławski Tadeusz Chrzan został odznaczony przez Związek Powiatów Polskich odznaczeniem "Bene Meritus Powiatom". Gratulujemy!

- Dziękuję wszystkim z którymi miałem i mam okazję współpracować przez te ponad 20 lat pracy samorządowca. Pamiętajmy: Słuchać mieszkańców, służyć swojej „małej Ojczyźnie” - powiedział starosta Tadeusz Chrzan.

Jak można przeczytać w uzasadnieniu uchwały tego jednej z najważniejszych organizacji samorządów polskich, starosta jarosławski, został odznaczony za "szczególne osiągnięcia wpływające na rozwój polskich powiatów, w tym przede wszystkim powodujące podniesienie poziomu życia mieszkańców, a także w uznaniu zasług na rzecz Związku Powiatów Polskich".

Warto też przypomnieć, że starosta Tadeusz Chrzan został wybrany Najlepszym Starostą Podkarpacia kadencji 2014 - 2018 w konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa oraz odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę w 2019 r. Krzyżem Zasługi za swoją działalność samorządową.