UWAGA! Komunikat dotyczący elektronicznego systemu rejestracji w Wydziale Komunikacji.

Przypominamy, że  w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu funkcjonuje elektroniczny system kolejkowy. Ma on usprawnić obsługę klientów, którzy korzystają z usług związanych z rejestracją pojazdów i prawami jazdy.

Istnieje możliwość internetowej rezerwacji miejsca w kolejce poprzez zarejestrowanie się na stronie www.rezerwacje.jaroslawski.pl (link dostępny również w prawym menu na głównej stronie Starostwa Powiatowego: www.starostwo.jaroslaw.pl )

UWAGA! Wyszukując system za pomocą wyszukiwarek internetowych proszę zwrócić uwagę, czy odnaleziony link na pewno dotyczy  Powiatu Jarosławskiego. Podobne systemy funkcjonują bowiem w całej Polsce i zdarzają się pomyłki, co do miejsca rejestracji!