Niezwykłe wydarzenie muzyczne po raz kolejny na zaproszenie Starosty Jarosławskiego

Już na początku lutego kolejna edycja Międzynarodowego Forum Pianistycznego z cyklu „Starosta Jarosławski” zaprasza. To wydarzenie na którym warto być!

- „Bieszczady bez granic”, bo taka nazwa towarzyszy temu niezwykłemu wydarzeniu muzycznemu, już po raz kolejny zagościły w Jarosławiu. To niepowtarzalna okazja dla każdego melomana, bo jak zwykle mamy do zaoferowania dwa odmiennie muzycznie światy, ale obydwa najwyższej klasy, czyli koncert oraz recital – zachęca do udziału starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

3 lutego koncert Lwowskiej Orkiestry Kameralnej Akademia, pod dyrekcją Igora Pylatyuka, zaś 6 lutego wystąpi z recitalem gwiazda polskiej pianistyki Lidia Grychtołówna.

Obydwa koncerty odbędą się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu o godzinie 18.00. Bilety w cenie 10 zł, już wkrótce do nabycia w jarosławskim muzeum.