Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 19 październik 2018

1 PUP w Jarosławiu pozyskał 3 miliony zł na projekty dla osób bezrobotnych

Dwa projekty złożone przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu otrzymały dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego wpłynęło ponad 200 projektów. Tak ogromna liczba spowodowała przesunięcie wyników konkursu na sierpień tego roku.  Do dofinansowania zostało przyjętych tylko 77 wniosków, w tym dwa wnioski z PUP w Jarosławiu pn. „Moja przyszłość” oraz „Przystanek praca” .

Udział w projekcie „Moja przyszłość” mogą wziąć wyłącznie osoby bezrobotne powyżej 29 roku życia należące do jednej z następujących grup:

·         osoby od 50 roku życia,