Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 23 listopad 2018

1 Komunikat dla przedsiębiorców z branży hotelarskiej i gastronomicznej

W związku z realizacją przez Powiat Jarosławski projektu „Twoje miejsca – Twoje dziedzictwo. Ziemia Jarosławska – Svidnik. Budowa nowych transgranicznych produktów turystycznych” oraz planowanym wydaniem przewodnika po szlakach turystycznych powiatu jarosławskiego oraz miasta Svidnik zapraszamy zainteresowane...

2 VIII edycja Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”

Mają mądrość pomagania. Pokazują, co dziś znaczą pojęcia: zaangażowanie społeczne, patriotyzm i bohaterstwo. Uhonorujmy ludzi wyjątkowych, bezinteresownie pracujących dla dobra wspólnoty. Kandydatów do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody” można zgłaszać do 16 grudnia. Nagrodę, która przyznawana jest od siedmiu lat, ustanowiło Muzeum Powstania Warszawskiego.