Informacja o dotacji na realizację „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dla szkół prowadzonych przez powiat jarosławski w 2018 roku

Powiat Jarosławski informuje, że zgodnie z umową Nr WiJ.531.8.108.2017 zawartą w dniu 20 kwietnia 2018 r. w Rzeszowie, pomiędzy Podkarpackim Kuratorem Oświaty w Rzeszowie a Powiatem Jarosławskim została przekazana dotacja celowa w wysokości 12 000 zł dla Technikum Nr 2 im. Stefana Banacha w Jarosławiu na realizację „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 01 październik 2018 14:38