Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Kongres TSLA Expo Rzeszów 2017

29 września 2017 r. w podrzeszowskiej G2A Arenie Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego rozpoczął się kongres branży transportowej, spedycyjnej, logistycznej i motoryzacyjnej debatą pn. „Szlak sukcesu z Podkarpacia. Transport, Automotive, Logistyka”.

W tym prestiżowym wydarzeniu Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących reprezentowały: Marta Kurpiel – dyrektor, Justyna Nalepa-Harpula – wicedyrektor, Grażyna Głąb i Bożena Krawczyk – nauczyciele przedmiotów z branży logistycznej.

Celem inicjatywy jest umożliwienie m.in. nawiązania współpracy firm zajmujących się transportem, spedycją, logistyką, motoryzacją, systemami transportowymi oraz IT ze środowiskiem edukacyjnym.

Odbywające się w ramach kongresu targi gromadzą  najważniejszych wystawców z branży transportowej i logistycznej. Wśród nich są przedstawiciele firm produkcyjnych automotive,  podkarpackich uczelni wyższych, instytucji finansowych i wspierających biznes, urzędów pracy i salonów samochodowych.

W drugiej części kongresu przedstawicielki ZSEiO panie: Marta Kurpiel, Justyna Nalepa-Harpula, Grażyna Głąb i  Bożena Krawczyk, uczestniczyły w panelu tematycznym pn. „Logistyka. Optymalizacja. Przyszłość i wyzwania w logistyce”  oraz miały możliwość uczestniczenia w dyskusji nt. automatyzowania w logistyce, standardów vs wyzwań przyszłości w tej branży.

Foto: http://www.biznesistyl.pl      oraz       https://rzeszow.uw.gov.pl

Tekst i zdj.: ZSEiO w Jarosławiu

Kliknij aby posłuchać tekstu