Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Charytatywny Turniej Gier Online w ZSDGiL

5 stycznia 2018 w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A Witkowskiego w Jarosławiu odbył się Szkolny Charytatywny Turniej Gier Online ZSDGiL Jarosław 2018, nad którym honorowy patronat objął Tadeusz Chrzan, Starosta Jarosławski.

W rozgrywkach klasowych uczniowie WITKOWSKIEGO zmierzyli się w dwóch tytułach: Counter Strike  oraz League of Legends. Pierwsze miejsce zajęła grupa Low Quality Team, która będzie reprezentować naszą szkołę w II edycji turnieju League of Legends w Wiązownicy. Warto dodać, że zebrane podczas wydarzenia datki zostały przekazane na rzecz WOŚP.

Uczniowie ZSDGiL składają podziękowania Staroście Jarosławskiemu, który objął swoim patronatem to pionierskie wydarzenie w naszej szkole.

Tekst i zdj: ZSDGiL

Kliknij aby posłuchać tekstu