Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Twarze Polaków

3 grudnia 2018 w I Liceum Ogólnokształcącym odbędą się warsztaty fotograficzne z Wojciechem Grzędzińskim, z którym klasy dziennikarskie odbyły już kilka plenerów w Bieszczadach, street foto w Jarosławiu i wiele owocnych spotkań, kończących się wystawami prac powarsztatowych.

To doskonała okazja dla mieszkańców Jarosławia, by spotkać Go osobiście, podpatrywać pracę, a nawet – dać się sfotografować .... i samemu wykonać zdjęcie Jego aparatem. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej sesji portretowej ,,Twarze Polaków”, która odbędzie się w Jarosławiu 3 grudnia.

Wojciech Grzędziński to światowej sławy fotograf, wielokrotnie nagradzany i doceniany. Sesja zdjęciowa rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do godziny 19 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika. Zapraszamy absolutnie wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych, niepełnosprawnych, a nawet tych, którzy czują się wykluczeni. Tu wszyscy są równi, niezależnie od wieku, płci, stanowiska, poglądów... Jego prace zdobią mury, ogrodzenia, tunele wszystkich miast w Polsce.

Możecie Państwo znaleźć się na jednym z nich i mieć piękną pamiątkę na całe życie. Serdecznie zapraszamy!!!

Informacja prasowa: I LO w Jarosławiu

Kliknij aby posłuchać tekstu