Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 10 kwiecień 2017

1 Projekt "Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017" - spotkanie informacyjne

Poszukujesz źródeł dofinansowania dla działalności społecznej? Zastanawiasz się skąd sfinansować lokalny piknik, za co wydać książkę o swojej miejscowości, a może potrzebujesz środków na zakup pomocy edukacyjnych do świetlicy dla dzieci. 8 kwietnia 2017 roku rozpoczął się nabór wniosków do konkursu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017”.

Trzy organizacje z terenu województwa podkarpackiego: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” oraz Stowar...

2 XVI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie

7 kwietnia br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się XVI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego, pod hasłem „Uśmiechnij się. Jutro będzie lepiej”.

Przegląd piosenki promującej zdrowie jest cykliczną imprezą  związaną z obchodami Światowego Dnia Zdrowia. Adresowany jest do dzieci i młodzieży zrzeszonych w Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Przegląd piosenki jest doskonałą okazją do promowania zdrowego stylu życia oraz uświadamiania o problemach zdrowotnych występujących na świecie.

Każdego roku motyw przewodni Światowego Dnia Zdrowia poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w obszarze zdrowia publicznego na świecie. W tym roku tematem przewodnim jest „Depresja- porozmawiajmy o niej”.

Depresja...

Kliknij aby posłuchać tekstu