Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Uczniowskie kluby sportowe i kluby sportowe działające w formie stowarzyszenia nie prowadzące działalności gospodarczej

  1. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”
    przy Szkole Podstawowej w Tyniowicach
  2. Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka”
    przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Jarosławiu
  3. Uczniowski Klub Sportowy „Jedenastka”
    przy Szkole Podstawowej Nr 11 w Jarosławiu
  4. Uczniowski Klub Sportowy „Smoki”
    przy Szkole Podstawowej w Wierzbnej
  5. Uczniowski Klub Sportowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Arka”
    w Jarosławiu
  6. Uczniowski Klub Sportowy „Zawisza”
    przy Szkole Podstawowej w Miękiszu Nowym
  7. Uczniowski Klub Sportowy „Hetman”
    przy Szkole Podstawowej w Zapałowie
  8. Uczniowski Klub Sportowy „Zryw”
    przy Szkole Podstawowej w Ryszkowej Woli
  9. Uczniowski Klub Sportowy „Olimp”
    przy Szkole Podstawowej w Wiązownicy
  10. Uczniowski Klub Sportowy „Iskra”
    przy Szkole Podstawowej w Zamiechowie
  11. Uczniowski Klub Sportowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Amicus”
    przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu
  12. Uczniowski Klub Sportowy „Strzelec”
    przy Szkole Podstawowej w Mołodyczu
  13. Uczniowski Klub Sportowy „Żak”
    przy Szkole Podstawowej w Piwodzie
  14. Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka”
    przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Jarosławiu
  15. Uczniowski Klub Sportowy „Ikar”
    przy Szkole Podstawowej w Cetuli
  16. Uczniowski Klub Sportowy „Zryw”
    przy Szkole Podstawowej w Szówsku
  17. Uczniowski Klub Sportowy „Dedal”
    przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Ostrowie
  18. Uczniowski Klub Sportowy „Top 9”
    przy Szkole Podstawowej Nr 9 w Jarosławiu
  19. Uczniowski Klub Sportowy
    przy Szkole Podstawowej w Korczowej
  20. Uczniowski Klub Sportowy „Orły”
    w Surochowie
  21. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowo - Turystyczny
    przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Jarosławiu
  22. Uczniowski Klub Sportowy „Krytsport”
    przy Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Jarosławiu
  23. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”
    przy Publicznym Gimnazjum w Pełkiniach
  24. Uczniowski Klub Sportowy „Trójka”
    przy Publicznym Gimnazjum Nr 3 w Jarosławiu
  25. Uczniowski Klub Sportowy „Sokoły”
    przy Szkole Podstawowej w Tuczempach
  26. Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA”
    przy Bursie Międzyszkolnej w Jarosławiu
  27. Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”
    przy Szkole Podstawowej w Laszkach
  28. Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł”
    przy Szkole Podstawowej w Wólce Pełkińskiej
  29. Uczniowski Klub Sportowy „Tramp”
    przy Gimnazjum Publicznym w Rokietnicy
  30. Uczniowski Klub Sportowy w Jankowicach
    przy Szkole Podstawowej w Jankowicach
  31. Uczniowski Klub Sportowy „Płomyk”
    przy Szkole Podstawowej w Morawsku
  32. Uczniowski Klub Sportowy „Tramp”
    przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  33. Uczniowski Klub Sportowy „Fortis”
    przy Szkole Podstawowej w Rozborzu Długim
  34. Uczniowski Klub Sportowy „Start”
    przy Gimnazjum Publicznym w Pruchniku
  35. Uczniowski Klub Sportowy „Kobra”
    przy Zespole Szkół w Cieszacinie Wielkim
  36. Uczniowski Klub Sportowy „Goliat”
    przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Pruchniku
  37. Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”
    przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pruchniku
  38. Uczniowski Klub Sportowy „Impuls”
    przy Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu
  39. Ludowy Klub Sportowy „Łazowianka”
    w Łazach
  40. Klub Sportowy „Start”
    w Jarosławiu
  41. Ludowy Klub Sportowy „Orkan”
    w Zapałowie
  42. Miejski Szkolny Związek Sportowy
    w Jarosławiu
  43. Ludowy Klub Sportowy „Budowlani”
    w Szówsku
  44. Uczniowski Klub Sportowy „Rokita”
    przy Szkole Podstawowej w Rokietnicy
  45. Podkarpacki Wojewódzki Związek Szermierczy
    w Jarosławiu
  46. Ludowy Klub Sportowy „Wólczanka”
    w Wólce Pełkińskiej
  47. Klub Sportowy „Piast”
    w Tuczempach
  48. Ludowy Klub Sportowy „Łęk”
    w Ostrowie
  49. Ludowy Zespół Sportowy „Błękitni”
    w Bobrówce
  50. Ludowy Klub Sportowy „Delin”
    w Muninie
  51. Ludowy Klub Sportowy „Błękitni”
    w Pełkiniach
  52. Ludowy Klub Sportowy „Błękitni”
    w Wierzbnej
  53. Ludowy Klub Sportowy STRUMYK
    Hawłowice
  54. Ludowy Klub Sportowy „Tęcza”
    w Wysocku
  55. Ludowy Klub Sportowy „Dąb”
    Dobkowice
  56. Ludowy Klub Sportowy „SANOCZANKA”
    w Świętem
  57. Ludowy Klub Sportowy
    w Skołoszowie
  58. Ludowy Klub Sportowy „Unia”
    Zaleska Wola
  59. Ludowy Klub Sportowy „M.N. 1998”
    w Miękiszu Nowym
  60. Ludowy Klub Sportowy „Luzax”
    w Lutkowie
  61. Ludowy Klub Sportowy „Wiraż”
    w Chłopicach
  62. Miejski Klub Sportowy Radymno
  63. Ludowy Klub Sportowy „Strażak”
    Sośnica
  64. Ludowy Klub Sportowy Duńkowice
  65. Ludowy Klub Sportowy „Huragan”
    Rozbórz Długi
  66. Ludowy Klub Sportowy „Hetman”
    w Laszkach
  67. Klub Sportowy „Santos”
    Piwoda
  68. Ludowy Klub Sportowy MOŁODYCZ
    w Mołodyczu
  69. Klub Sportowy „Czarni”
    w Pawłosiowie
  70. Ludowy Klub Sportowy NAFTA-GAZ
    Jodłówka
  71. Ludowy Klub Sportowy
    w Korzenicy
  72. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej JKS Jarosław
    Jarosław
  73. Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria”
    przy Szkole Podstawowej w Woli Rokietnickiej
  74. Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny „Lider”
    przy Gimnazjum w Muninie
  75. Uczniowski Klub Sportowy „Szkło-Korzeniowski.pl”
    w Miękiszu Starym
  76. Klub Sportowy Koniaczów
    w Koniaczowie
  77. Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka”
    przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Jarosławiu
  78. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
    w Jarosławiu
  79. Ludowy Klub Sportowy „ŁĘG”
    Łowce
  80. Uczniowski Klub Sportowy „DEWIZA”
    Pawłosiów
  81. Klub Sportowy „Przedmieście”
    Jarosław
  82. Klub Sportów Walki „Sokół”
    w Jarosławiu
  83. Uczniowski Klub Sportowy „DRAGON”
    w Rudołowicach
  84. Klub Sportowy w Węgierce
  85. Ludowy Klub Sportowy „DĄB”
    w Cetuli
  86. Stowarzyszenie Kulturalno-Turystyczne ZEK
    w Radymnie
  87. Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido
    w Jarosławiu
  88. Uczniowski Klub Sportowy „BORUSZ”
    w Tuligłowach
  89. Uczniowski Klub Sportowy „MACZKI”
    w Makowisku
  90. Klub Sportowy Wietlin Trzeci
  91. Uczniowski Klub Sportowy „ALFA”
    w Kramarzówce
  92. Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny ISKRA
    z siedzibą przy Szkole Podstawowej w Muninie
  93. Ludowy Klub Sportowy CZARNI
    w Wietlinie
  94. Ludowy Klub Sportowy „Wisznia”
    Nienowice
  95. Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjon”
    w Laszkach
  96. Klub Sportowy KORONA Tuchla
  97. Uczniowski Klub Sportowy HEKTOR
    przy Zespole Szkół w Roźwienicy
  98. Uczniowski Klub Sportowy FENIKS
    z siedzibą przy Zespole Szkół w Węgierce
  99. Ludowy Klub Sportowy SANOWIA
    Michałówka
  100. Uczniowski Klub Sportowy PUMA
    w Korzenicy
  101. Ludowy Klub Sportowy „OSTROVIA”
    w Woli Buchowskiej
  102. Ludowy Klub Sportowy w Manasterzu
  103. Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ”
    przy Szkole Podstawowej w Czelatycach
  104. Uczniowski Klub Sportowy „ŻACZKI”
    przy Szkole Podstawowej w Wietlinie
  105. Klub Sportowy „FREDRO”
    w Surochowie
  106. Klub Sportowy „KARAŚ”
    w Laszkach
  107. Ludowy Klub Sportowy „SZKŁO”
    Młyny
  108. Klub Sportowy PEŁKINIE
    w Pełkiniach
  109. Klub Sportowy „LIN”
    w Wysocku
  110. Uczniowski Klub Sportowy HANDBALL
    z siedzibą przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Jarosławiu
  111. Uczniowski Klub Sportowy Makowisko „KANGURY”
    przy Szkole Podstawowej w Makowisku
  112. Ludowy Klub Sportowy AGRO
    w Chotyńcu
  113. Klub Karate Kyokuschin
    z siedzibą w Jarosławiu
  114. Klub Sportowy „Futbol Club Roźwienica”
  115. Klub Sportowy „VICTORIA”
    Kidałowice
  116. Młodzieżowy Klub Sportowy w Wierzbnej
  117. Klub Sportowy „PRO-100”
    Wietlin
  118. Miejski Uczniowski Klub Sportowy „SPRINT”
    w Jarosławiu
  119. Uczniowski Klub Sportowy RUGBY TEAM
    Jarosław
  120. Uczniowski Klub Sportowy „Borusz”
    Wola Węgierska
  121. Klub Sportowy Szówsko
  122. Klub Sportowy BŁĘKITNI
    Rudołowice
  123. Klub Sportowy „Grom”
    Rozbórz Długi
  124. Klub Sportowy „Feniks”
    Radymno
  125. Klub Sportowy „Przedmieście”
    Jarosław
  126. Uczniowski Klub Sportowy „SYRENKA”
    Roźwienica
  127. Klub Tenisa Stołowego „Strażak Pruchnik”
  128. Klub Sportowy „SUM”
    z siedzibą w Wietlinie
  129. Międzyszkolny Klub Sportowy „SAN”
    Jarosław
  130. Uczniowski Klub Sportowy Football Academy
    Jarosław
  131. Towarzystwo Szachowe/ Klub Szachowy „BYSTROVIA”
    w Bystrowicach
  132. Klub Sportowy „WOJAK
    Kramarzówka”
  133. Uczniowski Klub Sportowy „START”
    Jarosław
  134. Uczniowski Klub Sportowy „GIGANCI RADYMNO”
  135. Uczniowski Klub Sportowy "ORLIK" Wiązownica
Kliknij aby posłuchać tekstu