Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Starosta jarosławski

Tadeusz Chrzan

Działacz społeczny i samorządowy od ponad dwudziestu lat. Swoje życie na stałe związał z Ziemią Jarosławską. Ukończył Technikum Drogowo-Geodezyjne w Jarosławiu na kierunku geodezja oraz studia na Politechnice Lubelskiej - kierunek zarządzanie. Od początku lat 80-tych działał w podziemnych strukturach Federacji Młodzieży Walczącej, od 1991 w Konfederacji Polski Niepodległej. Po rozwiązaniu KPN, wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości (członek Zarządu Okręgu, delegat na Kongres Krajowy, członek Rady Politycznej).

Starosta Jarosławski w kadencji 2006 - 2010; przewodniczący Klubu Radnych PiS Rady Powiatu Jarosławskiego w kadencji 2010 - 2014. Na Starostę Jarosławskiego kadencji 2014 - 2018 wybrany podczas I sesji Rady Powiatu Jarosławskiego 28 listopada 2014 roku.

Jestem człowiekiem, który żyje codziennością, w normalnym świecie, wśród innych ludzi. Służę powiatowi i słucham jego mieszkańców. Wśród wielu działań, które podejmuję jako Starosta Jarosławski, najważniejsze są dla mnie: pozyskiwanie dodatkowych środków z funduszy europejskich i innych źródeł, edukacja dająca szansę na satysfakcjonującą przyszłość dla młodych ludzi oraz zagwarantowanie nowoczesnej i przyjaznej opieki medycznej w Centrum Opieki Medycznej. I te działania realizuję konsekwentnie z konkretnymi efektami.

Przewodniczący Zarządu Powiatu
Telefon 16 624 62 13
Fax 16 624 62 49
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lokalizacja: I piętro, pok. 142

Kliknij aby posłuchać tekstu