Administrator

Nabór wniosków o przyznanie pomocy na "Modernizacje gospodarstw rolnych" oraz "Premie dla młodych rolników"

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski w terminie od 28 czerwca do 27 lipca 2018 r. o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" związane z produkcją prosiąt (obszar A), produkcją mleka krowiego (obszar B) czy produkcją bydła mięsnego (obszar C). Poprzedni nabór wniosków o tego typu wsparcie przeprowadzony został od 29 czerwca do 28 lipca 2017 r.

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o przyznanie pomocy - otwórz

Szczegóły na stronie http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/nawet-900-tys-zl-na-inwestycje-w-modernizacje-gospodarstw-rolnych-wnioski-o-pomoc-mozna-skla.html

Wnioski o przyznanie pomocy na "Premie dla młodych rolników" można składać od 29 czerwca do 30 lipca 2018 r.

Wsparcie ma charakter bezzwrotnej premii o wysokości 100 tys. zł wypłacanej w dwóch ratach. Po wydaniu decyzji o przyznaniu pomocy rolnik otrzymuje 80 proc. premii, a po zrealizowaniu biznesplanu pozostałe 20 proc. Wysokość wydatków na inwestycje w środki trwałe musi wynieść co najmniej 70 proc. kwoty pomocy.

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o przyznanie pomocy - otwórz

Szczegóły na stronie http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/100-tys-zl-bezzwrotnej-premii-dla-mlodych-rolnikow-wnioski-mozna-skladac-od-29-czerwca-do-3.html

L sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

Zawiadamiam, że dnia 27 czerwca 2018 r. o godzinie 12.00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady L sesji Rady Powiatu Jarosławskiego.
Przewodniczący Rady Powiatu
Zbigniew Piskorz

XLVII sesja Rady Powiatu Jarosławskiego.

Zawiadamiam, że dnia 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 12.00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady XLVII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego.
Przewodniczący Rady Powiatu
Zbigniew Piskorz