Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Podsumowanie kadencji przez Radę Powiatu Jarosławskiego

12 października odbyły się sesje Rady Powiatu Jarosławskiego, robocza i uroczysta, zamykające obecną kadencję samorządu 2014-2018. Był to czas na dokonanie najważniejszych podsumowań i podziękowań za pracę na rzecz mieszkańców powiatu jarosławskiego. Radnym podczas sesji towarzyszyli m.in. burmistrzowie Jarosławia i Pruchnika, przedstawiciele służb i jednostek organizacyjnych Powiatu oraz pozostali zaproszeni goście.

Uroczystości rozpoczęła Msza Św., odprawiona w jarosławskiej Kolegiacie. Następnie, już podczas obrad, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Piskorz podziękował za służbę na rzecz mieszkańców: radnym, pracownikom starostwa i jednostek organizacyjnych Powiatu Jarosławskiego oraz wszystkim z którymi Rada Powiatu Jarosławskiego miała okazję współpracować. Podsumował też najważniejsze wydarzenia związane z ostatnim czteroleciem. Radni i Zarząd Powiatu dziękowali sobie również nawzajem za merytoryczną pracę oraz jej efekty. Każdy z radnych otrzymał też pamiątkowe grawerton i tableau.

W czasie piątkowego spotkania, radni podjęli również jednogłośnie pozytywną opinię o wywiązaniu się z obowiązków służbowych przez starostę jarosławskiego Tadeusza Chrzana.

Kliknij aby posłuchać tekstu