Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Logo
Wydrukuj tę stronę

Podsumowanie kadencji przez Radę Powiatu Jarosławskiego

12 października odbyły się sesje Rady Powiatu Jarosławskiego, robocza i uroczysta, zamykające obecną kadencję samorządu 2014-2018. Był to czas na dokonanie najważniejszych podsumowań i podziękowań za pracę na rzecz mieszkańców powiatu jarosławskiego. Radnym podczas sesji towarzyszyli m.in. burmistrzowie Jarosławia i Pruchnika, przedstawiciele służb i jednostek organizacyjnych Powiatu oraz pozostali zaproszeni goście.

Uroczystości rozpoczęła Msza Św., odprawiona w jarosławskiej Kolegiacie. Następnie, już podczas obrad, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Piskorz podziękował za służbę na rzecz mieszkańców: radnym, pracownikom starostwa i jednostek organizacyjnych Powiatu Jarosławskiego oraz wszystkim z którymi Rada Powiatu Jarosławskiego miała okazję współpracować. Podsumował też najważniejsze wydarzenia związane z ostatnim czteroleciem. Radni i Zarząd Powiatu dziękowali sobie również nawzajem za merytoryczną pracę oraz jej efekty. Każdy z radnych otrzymał też pamiątkowe grawerton i tableau.

W czasie piątkowego spotkania, radni podjęli również jednogłośnie pozytywną opinię o wywiązaniu się z obowiązków służbowych przez starostę jarosławskiego Tadeusza Chrzana.

© Starostwo Powiatowe Jarosław. Wszystkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Studio Nexim
Kliknij aby posłuchać tekstu