Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

poniedziałek, 01 czerwiec 2020

1 Czasowe zamknięcie drogi Nr 1703R Wólka Pełkińska - Wola Buchowska

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informuje, że w związku z rozpoczęciem przebudowy drogi Nr 1703R Wólka Pełkińska - Wola Buchowska wystąpią utrudnienia w ruchu. Od 3 czerwca 2020 r. do 8 czerwca 2020 r. (z wyłączeniem 7 czerwca), nastąpi zamknięcie drogi na odcinku prowadzonych robót...

2 Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Drodzy Rodzice Zastępczy,

30 maja obchodziliśmy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować Wam wszystkim Rodzicom Zastępczym za ogromny wysiłek, jaki wkładają Państwo w opiekę i wychowanie Dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej.

Dziękujemy, że otworzyli Państwo swoje domy, rodziny i serca dając dzieciom poczucie bezpieczeństwa, ciepło, stabilizację i przede wszystkim miłość.

Dziękujemy, że troszcząc się o tych młodych ludzi pomagacie im wejść w dorosłość, uczycie ich jak stać się mądrymi, dobrymi i wartościowymi.

Wiemy, że największą nagrodą za poniesiony wysiłek są uśmiechy i sukcesy Waszych wychowanków, dziś w tym szczególnym dniu dołączamy do życzeń nasz szczery podziw dla Państwa empatii, odwagi i odpowiedzialności.

Dziękując za to, co Państwo robicie, życzymy Wam wielu sił, cierpliwości, wytrwałości i dalszych sukcesów, by Wasza motywacja w pełnieniu jakże ważnej misji nigdy nie gasła, a Waszym dzieciom ślemy życzenia samych radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie                                                              Starosta Jarosławski 

        Agnieszka Sikorska      &nbs...

Kliknij aby posłuchać tekstu