Sukces uczennic „Kopernika” w II edycji konkursu „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku”

Miło nam poinformować, że uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, Julia Maciąg i Wiktoria Siupik zakwalifikowały się do etapu centralnego ogólnopolskiego konkursu „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku”. Uczennice przygotowały pracę multimedialną w formie gazety pt. „Profesor Mieczysław Gębarowicz jako strażnik polskich dóbr kulturowych we Lwowie”.

Lista laureatów etapu centralnego zostanie ogłoszona przez Centralną Komisję Konkursową 1 lipca 2020 r. Opiekunem merytorycznym uczennic był Jakub Duda. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu