Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Prace grafików z ZSTiO w kapsule czasu. Zwycięstwo w konkursie plastycznym.

Autor Przemysław Jakubiec Autor Przemysław Jakubiec

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu cieszy się z faktu, że kolejni nasi wychowankowie osiągnęli sukces.  Tym razem w konkursie plastycznym „SERCE KAPSUŁY CZASU”.”

Uczniowie klas – „nasze pierwszaki” z 1Tc (po szkole podstawowej), 1Gc (po gimnazjum), kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej, wykonali plakaty interpretujące temat: „Świat za 100 lat - jak go sobie wyobrażasz?”.

Klaudia Ozimek, Przemysław Jakubiec, Mateusz Lasek – zdobyli tytuł Laureata Honorowego i złoty certyfikat (potwierdzający zamknięcie pracy konkursowej w postaci oryginalnej i elektronicznej);

Konrad Goń, Seweryn Kruk, Hubert Krajowski – uzyskali srebrny certyfikat (potwierdzający zamknięcie pracy konkursowej w postaci elektronicznej).

Dodatkowo, praca Klaudii Ozimek została wyróżniona przez Jury i nazwana mianem "perełki".

Organizatorem konkursu jest Fundacja „TworzyMY Kraków”. Konkurs plastyczny jest trzecim etapem ogólnopolskiego projektu „KAPSUŁA CZASU”. We wnętrzu gotowej Kapsuły Czasu w Krakowie zostaną zamknięte prace literackie oraz plastyczne przesłane przez uczestników, które staną się wspólnym dziedzictwem darowanym następnym pokoleniom. Kapsuła Czasu będzie otwierana: za 10, 25, 50, 75 i 100 lat, kiedy to okaże się czy wizje świata przedstawione w pracach Uczestników odzwierciedlają teraźniejszość.

Opiekun uczniów w konkursie jest Krzysztof Knap. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i świetnych pomysłów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu

Kliknij aby posłuchać tekstu