Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Tropem Wilczym

W dniu 28 lutego 2016 roku Fundacja Wolność i Demokracja po raz czwarty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Fundacja Wolność i Demokracja, Starosta Jarosławski oraz Burmistrz Miasta Jarosławia zapraszają na lokalną edycję imprezy, która po raz drugi odbędzie się w Jarosławiu.

Przygotowana została trasa na dystansie – 1963 metry, będące symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych. Spotykamy się o godzinie 11.50 na miejscu STARTU –  u zbiegu ulic Krakowskiej i Cegielnianej pod pomnikiem jarosławskiego żołnierza wyklętego kpt. Władysława Koby – przy klasztorze oo. Dominikanów.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna. Cel zbiórki: pomnik polskich ofiar Wielkiego Głodu na Ukrainie. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek. Zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta Jarosławia: http://www.um.jaroslaw.pl/tropemwilczym/

Liczba miejsc ograniczona. Kontakt do koordynatora: Iwona Międlar tel. 16 624-87-48 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kliknij aby posłuchać tekstu