Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Zmiana w jarosławskiej komendzie policji

Nowym komendantem Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu został kom. Jan Wojtowicz. Na stanowisku zastąpił mł. insp. Mariusza Rabkę. Uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta i powitanie nowego odbyło się 15 stycznia.

W uroczystości brali udział m.in. przedstawiciele służb i formacji mundurowych, samorządowcy i reprezentanci parlamentarzystów. W delegacji samorządu powiatowego byli starosta jarosławski Stanisław Kłopot, wicestarosta Mariusz Trojak oraz naczelnik wydziału edukacji i spraw społecznych Marta Kurpiel.

- Zapewnienie  bezpieczeństwa   mieszkańcom  powiatu,  to nasza wspólna sprawa, ponieważ wolna od  różnych zagrożeń, przestrzeń społeczna jest niezbędnym  warunkiem dynamicznego, efektywnego i skutecznego rozwoju każdego regionu – tymi między innymi słowami zwrócił się do obydwu komendantów, byłego i powołanego na to stanowisko, starosta Stanisław Kłopot. - Niech święty Michał Archanioł, patron policjantów, ale także powiatu jarosławskiego, codziennie czuwa nad naszym bezpieczeństwem i ma nas w swojej opiece, wspierając jarosławską policję w jej służbie.

Kliknij aby posłuchać tekstu