Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Artykuły filtrowane wg daty: środa, 06 grudzień 2017

1 Ważne! Wystartował Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy.

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu informuje, że z dniem 1 grudnia 2017 roku, na mocy uchwały Rady Powiatu Jarosławskiego, rozpoczął działalność Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy.

Głównym zadaniem Ośrodka jest udzielanie kompleksowego wsparcia terapeutycznego rodzinom z dziećmi, u których wykryto wady rozwojowe oraz rodzinom z dziećmi z niepełnosprawnością od narodzin dziecka do czasu podjęcia nauki szkolnej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci najmłodszych w wieku od 0 do 3 lat.

Działania Ośrodka dotyczą wieloprofilo...

2 4,5 miliona na kolejną drogę w powiecie jarosławskim

Jest potwierdzenie! Wniosek Powiatu Jarosławskiego złożony do Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019, na gruntowną przebudowę drogi powiatowej Kidałowice – Rokietnica na wstępnej liście rankingowej był na 9 miejscu. To miejsce zostało potwier...

4 V Powiatowa OLIMPIADA WIEDZY O HIV i AIDS dla młodzieży szkół z powiatu jarosławskiego

Adresatami olimpiady byli uczniowie klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarosławskiego. Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS składała się z 2 etapów: szkolnego i powiatowego. Etap szkolny wyłonił najlepszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę na etapie powiatowym.

Etap powiatowy olimpiady o HIV i AIDS odbył się 1 grudnia br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. W etapie powiatowym 3 laureatów z danej szkoły ponadgimnazjalnej rozwiązywało test wiedzy o HIV i AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową. Uczestnicy olimpiady mieli do wypełnienia test jedno lub wielokrotnego krotnego wyboru oraz pytań otwartych. W etapie powiatowym uczestniczyło 25 uczniów z 9 szkół ponadgimnazjalnych...
Kliknij aby posłuchać tekstu