Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Turniej szkół rolniczych

Informacja prasowa (tekst i zdjęcia): Zespół Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych w Radymnie Informacja prasowa (tekst i zdjęcia): Zespół Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych w Radymnie
8 czerwca 2019 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza zorganizował  TURNIEJ SZKÓŁ ROLNICZYCH. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Jarosławski, Urząd Gminy Radymno, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Podkarpacka Izba Rolnicza i Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Turniej realizowany był w kategorii szkół ponadgimnazjalnych kształcących w kierunkach rolniczych. Zadaniami do wykonania dla uczestników Turnieju było  rozwiązanie testu BHP w rolnictwie, cofanie ciągnikiem C - 330 z przyczepą dwuosiową po wyznaczonym torze, wymiana koła w samochodzie, wyścig (slalom) taczkami w alkogoglach, przerzucanie opony na czas. Do konkursu zgłoszono łącznie 7 dwuosobowych drużyn.

Komisja oceniająca przyznała punktację drużyn oraz wyłoniła zwycięzców rozegranego Turnieju.

Przyznano:

I miejsce –  drużyna ZSOZiR Radymno

II miejsce – drużyna ZSCKR Różaniec

III miejsce – drużyna ZSCKR Brzostek

Wyróżnienie –  drużyna ZSCKR Brzostek

Wyróżnienie –  drużyna ZS Oleszyce

Gratulujemy zwycięzcom.

Informacja prasowa (tekst i zdj.): ZSOZiR w Radymnie

Kliknij aby posłuchać tekstu